Komunikat Organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY – SOLINA 2021 / JEZIORAK 2022

Niestety przychodzimy do Was dziś ze smutnym komunikatem. Pomimo starań i dobrego początku organizacji wyścigu nad Soliną, nie spodziewaliśmy się, że kolejne problemy organizacyjne wynikające z ciągle obecnej w naszym życiu pandemii zmuszą nas do odwołania wyścigu nad Soliną.

Jak wiecie wyścig nad Soliną jest naszym największym przedsięwzięciem organizacyjnym w którym wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, aby rozegranie zawodów było dla Was bezpieczne.

W tym momencie w czarnych barwach widzimy kontynuowanie organizacji wyścigów w serii AQUAMAN w najbliższym czasie. W związku z tym, że perspektywy organizacyjne są niepewne, nie chcemy już przekładać Waszych wpisowych na kolejny bliżej nie określony termin. Dotyczy to zarówno zawodów nad Soliną jak i nad Jeziorakiem.

Jak wiecie opłata wpisowa zawiera w sobie nie tylko udział w zawodach i pakiet startowy, ale również proces ich przygotowania – część kosztów organizacyjnych jest ponoszona wcześniej. Chociaż wiedząc, że do ostatniej chwili nie można było być pewnym organizacji zdecydowana większość kosztów, w przypadku których było to możliwe przeciągaliśmy w czasie. Dlatego też wszystkim osobom, które chcą otrzymać zwrot odeślemy 80% wpisowego.

Jeśli jednak ktoś z Was chciałby wesprzeć inicjatywę jaką jest organizacja wyścigów swimrun w Polsce i przyłożyć swoją cegiełkę do tego, aby te wyścigi nie znikły z kalendarza sportów wytrzymałościowych w Polsce to może pozostawić swoje wpisowe, a my w zamian prześlemy Wam pocztą „Pamiątkowy zestaw swimrunnera” czyli:

  dystans SPRINT, SPRINT SOLO oraz 1/3 JEZIORAK – pamiątkowy bibs i czepek w którym mielibyście wystartować podczas wyścigu,

  dystans AQUAMAN oraz 2/3 JEZIORAK- pamiątkowy bibs i czepek w którym
mielibyście wystartować podczas wyścigu, oraz opaskę AQUAMAN,

  dystans ULTRA oraz ULTRA JEZIORAK – bibs + czepek + opaska i dodatkowo kubek AQUAMAN.

Mamy nadzieję, że takie zestawy będą Wam przypominać wspaniałe emocje które towarzyszyły Wam podczas zawodów, a nam być może pozwolą przetrwać pandemiczną burzę.

Procedura zwrotu wpisowego:
W związku z tym, że niektórzy z Was opłacali wpisowe ponad 2 lata temu i mogli w tym czasie zmienić numer konta – prosimy o wysłanie na naszego maila aquamanswimrun@gmail.com
Tytuł: Zwrot wpisowego Solina/Jeziorak – nazwa Teamu
Treść: Dane do przelewu: Imię i nazwisko, Numer konta

Procedura wysyłki pamiątkowego zestawu swimrunnera:
Prosimy o przesłanie nam na maila aquamanswimrun@gmail.com:
Tytuł: Zestaw pamiątkowy, Solina/Jeziorak, nazwa teamu
Treść: Adres wysyłki pakietu

Graniczna data zgłaszania chęci zwrotu wpisowego lub pakietu pamiątkowego to 11 września, po tej dacie wpisowe przepada.